STOWARZYsZENIA NA RZECZ OŚWIATY W DOBRYM MIEŚCIE

Gimnazjum Niepubliczne

Mistrzostwo powiatu olsztyńskiego w piłce siatkowej chłopców!!!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

siatkowka 16 listopada drużyna naszych siatkarzy w składzie Tomasz Śmiarowski, Łukasz Kapczyński, Jakub Chmielewski, Dawid Sałka, Rafał Papiernik, Bartosz Balawender, Adam Klembowski, Michał Narwojsz, Arek Kłódka, Mateusz Chaszczownik i Hubert Korowaj na zawodach piłki siatkowej chłopców w Barczewie wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu Olsztyńskiego.
Gratulujemy!!!Puszcza oczko

szok logo

 

 

pit opp1proc

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem